Reklama LED

( ilość produktów: 54 )

Reklama LED to skuteczna forma promowania swojego produktu czy lokalu. Coraz więcej przedsiębiorstw oraz osób stawia na kolorowe taśmy LED, które ułożone są w logo lub nazwę firmy. Jeśli również i Ty szukasz wysokojakościowych, trwałych i solidnych elementów do stworzenia reklamy, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oświetlenia LED. 

Reklama LED – panel świetlny promujący firmę

Reklama świetlna to ciekawy i oryginalny sposób na zwrócenie uwagi na swoją firmę, lokal czy usługę. Często z takiej formy korzystają restauracje, salony urody czy kawiarnie. Oczywiście podświetlane reklamy LED są również przeznaczone dla branż spożywczych i galerii handlowych, kin oraz muzeów. Ich niewątpliwie dużą zaletą jest konkurencyjna widoczność, która sprawia, że logo zostanie zauważone już z daleka przez potencjalnego klienta. Także na tle innych będzie się wyróżniał i przyciągał zainteresowanych. Kolory światła emitowanego przez taśmy i węże świetlne LED można dostosować do klimatu i charakteru firmy oraz jej działalności. 

Taśmy ledowe kolorowe do stworzenia nowoczesnych reklam świetlnych

Taśma LED to wynalazek technologiczny, który jest ceniony w przemyśle, marketingu, gospodarstwie domowym, sklepach i innych branżach. Niewątpliwie zrewolucjonizowały formę reklamy. Nowoczesne ledy kolorowe mogą być dostosowane do indywidualnych upodobań jeśli chodzi o intensywność świecenia, kolor oraz odcień. Dzięki ich giętkości i możliwości załamywania bez problemu można stworzyć konkretny napis lub logo. 

Niektóre z oferowanych przez nas taśm LED sterowane są przy pomocy aplikacji w telefonie lub pilota, co jeszcze bardziej zwiększa ich funkcjonalność i wygodę użytkowania. Zmieniając barwy lub intensywność oświetlenia, dozwolone jest dopasowanie tych parametrów np. do aktualnej oferty przedsiębiorstwa lub pory dnia. Pasek LED jest też bardzo dobrze dostrzegalny z daleka niezależnie od pogody i nasłonecznienia. Jest to dosyć istotne przy chęci wyróżnienia się na tle innych lokali usługowych i ich klasycznych banerów. 

Reklama świetlna LED – produkty dostępne w asortymencie LEDisON

W naszym asortymencie można znaleźć różne długości, rodzaje i szerokości taśm ledowych oraz różnorodne, efektowne węże świetlne. Niektóre z nich świecą jedynie w kolorze białym. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim te do sterowania pilotem. Podczas wyboru powinniśmy zwracać uwagę na moc poboru prądu, która wpływa na ewentualną oszczędność energii elektrycznej. Kolejnymi parametrami, które będą wpływać na jakość efektu to barwa światła, temperatura barwowa, kąt świecenia, oraz ewentualna żywotność. 

Nowoczesna technologia pasków LED pozwala na otrzymanie oryginalnego oświetlenia i efektownego podkreślenia witryn sklepowych w niskiej cenie. Są wysoce energooszczędne w porównaniu do innych form oświetlenia. Biorąc pod uwagę zyski, które mogą przynosić zastosowane podświetlenia LED jako reklama, inwestycja w nie szybko się zwróci. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. 

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.87 / 5.00 700 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-12-04
   Przesyłka dotarła bardzo szybko.
   2023-11-13
   Swietny jakosciowo i piekny ceramiczny sprzet oswietleniowy!!!
   pixel