Lampy solarne uliczne i parkowe

( ilość produktów: 70 )

Nowoczesne i wytrzymałe lampy uliczne ledowe

Nowoczesne lampy uliczne LED są przeznaczone do oświetlenia zewnętrznego. Ich konstrukcja musi być hermetyczna, odporna na warunki atmosferyczne, a także wytrzymała na ewentualne próby zniszczenia. Mniejsze lampy uliczne są produkowane z myślą o zapewnieniu oświetlania na skwerach, w małych uliczkach, na placach zabaw, na zewnętrznych terenach zielonych, w alejkach parków i na osiedlach mieszkaniowych. Modele, które święcą z większą mocą, są wykorzystywane do oświetlenia dróg, mostów, wiaduktów, skrzyżowań i węzłów komunikacyjnych. Czym wyróżniają się lampy uliczne ledowe? Nowoczesnością, solidną konstrukcją, wysoką klasą szczelności, a także trwałą i oszczędną technologią LED. Nasz asortyment zaspokoi potrzeby oświetlenia wszystkich terenów zewnętrznych.

Profesjonalne lampy parkowe z aluminium i szkła hartowanego

Trwałe i oszczędne lampy parkowe LED, przeznaczone do zastosowań profesjonalnych, wykonane są z aluminium, z osłoną ze szkła hartowanego oraz z układem soczewkowym z PC, o stopniu ochrony IP66. Nowoczesne diody LED marki Samsung dają skuteczność świetlną oprawy ponad 140 lm/W. Zasilacz sterowalny w systemie analogowym 1-10 V ma gwarancję minimum 7 lat. Oprawa LED jest gotowa do pracy z ZIG BEE, Bluetooth, WI-FI, GSM, PLC, Rabbit. Lampy parkowe mają bardzo dobre parametry techniczne, co oznacza spore oszczędności energii i obniżenie kosztów rachunków za prąd. Oprawy LED o długiej żywotności oraz niskiej awaryjności, doskonale sprawdzają się w przypadku oświetlenia ulicznego. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że szybko osiągają jasność. Zapewniają doskonałą widoczność w ruchu ulicznym samochodów i pieszych w nocy.

Oszczędne lampy parkowe stojące

Lampy parkowe stojące przeznaczone do oświetlenia miejskich terenów zielonych cechują się prostą i solidną konstrukcją. W naszym sklepie oferujemy kilka rodzajów opraw wykonanych w nowoczesnym wzornictwie i z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Lampy parkowe, stojące przy alejkach zwiększają poczucie bezpieczeństwa przechodniów. Dzięki technologii LED są trwałe i oszczędne.

 

 

 

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 700 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-27
  SUPER :)
  2023-11-23
  :)
  pixel