Oprawy LED

( ilość produktów: 14 )

Prawidłowo dobrane oprawy oświetleniowe do biura to podstawowa kwestia, o której należy pamiętać przy aranżacji tego rodzaju pomieszczeń. W znacznej mierze odpowiedają one za komfort pracy i efektywność osób realizujących swoje obowiązki. Sprawdź naszą ofertę opraw i zadbaj o dobre oświetlenie biurowe!

Oprawy oświetleniowe – czym są?

Oprawy oświetleniowe to specjalne urządzenia, w których montuje się źródła światła. Pozwalają one na odpowiednią dystrybucję rzucanego przez nie światła. Oprócz rozproszenia strumienia generowanego przez źródło światła, potrafią też zmienić jego barwę. 

Wyróżnia się dwa typy opraw oświetleniowych. Pierwszy to oprawy otwarte. W tym wypadku źródło światła jest odsłonięte i zakryta zostaje głównie jego tylna część. W ten sposób nie uzyskujemy efektu rozproszenia światła.

Drugi rodzaj to oprawy zamknięte. W tym wypadku można szczelnie ochronić żarówki będące źródłem światła. Oprócz tego istnieje możliwość zmiany barwy światła, czy też sposobu, w jaki oświetlane jest otoczenie. Z tego powodu do tworzenia oświetlenia w biurze często korzysta się właśnie z opraw. 

Oprawy oświetleniowe do biura – zastosowanie

Oprawy LED do biura przede wszystkim służą temu, by całe pomieszczenie było odpowiednio oświetlone. Stosując je, zyskujemy dobre rozmieszczenie światła i jego rozmycie, dzięki czemu nie rzuca ono prostego strumienia, a równomiernie oświetla całe otoczenie. 

Dodatkowo oprawy oświetleniowe LED do biura mają na celu ochronę źródła światła, w tym wypadku żarówek LED przed czynnikami zewnętrznymi. O ile w biurach taka ochrona jest rzadko potrzebna, tak są miejsca pracy, gdzie jest to wręcz konieczność, gdyż źródło światła jest narażone np. na bardzo mocne zapylenie. 

Dlaczego warto zainwestować w oprawy LED do biura?

Oprawy oświetleniowe do biura dbają o dwa aspekty. Pierwszy to oczywiście funkcjonalność oświetlenia. Dzięki temu, że źródło światła zostaje zakryte, mniejsze jest natężenie strumienia, który trafia na osoby przebywające w biurze. To z kolei korzystnie wpływa na ich wzrok. Przez to często lampy biurowe są właśnie schowane w oprawach. 

Druga kwestia to aspekt wizualny. Dobre oprawy natynkowe do biura potrafią sprawić, że oświetlenie stanie się ważną częścią wystroju i będzie się naprawdę dobrze prezentować. W tym celu trzeba oczywiście wybrać odpowiednie oprawy, których design zostanie dopasowany do wystroju całego biura. 

Szeroki wybór opraw LED do biura

Szukasz dobrego oświetlenia do biura? Świetnie trafiłeś! W asortymencie LEDisON znajdziesz nowoczesne rozwiązania korzystające z innowacyjnych technologii, które pozwolą Ci stworzyć oświetlenie biurowe. Dostępne są u nas oprawy LED, a także szeroki wybór żarówek w wielu barwach. Dzięki temu możesz wpływać na produktywność swoich pracowników, a do tego na wydatki, gdyż w naszej ofercie znajdują się żarówki energooszczędne. 

Oświetl swoje stanowisko pracy i zainwestuj w oferowane przez nas oprawy oświetleniowe do biura. Szeroki wybór modeli pozwoli Ci na dobranie opraw idealnie wpasowujących się w Twoje potrzeby. Dzięki temu środowisko pracy będzie dobrze oświetlone, co korzystnie wpłynie na komfort przebywania w nim.

Zapraszamy do składania zamówień.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.87 / 5.00 700 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-11-27
   wszystko ok
   2023-11-22
   Ekspresowa wysyłka. Gorąco polecam
   pixel