Naświetlacze | Reflektory Led

( ilość produktów: 193 )

Siła światła – naświetlacze ogrodowe LED

Reflektory LED, które mają za zadanie dobrze oświetlić przestrzeń zewnętrzną, powinny charakteryzować się diodami o bardzo dużej mocy. W naszym sklepie internetowym oprócz klasycznych halogenów znajdziesz też naświetlacze o mocy 100, a nawet 200 W. Intensywne światło o temperaturze od 3 do 5 tys. Kelwinów spełni swoją funkcję i doskonale oświetli ogród, podjazd, czy przestrzeń wypoczynkową.

Przenośne halogeny ogrodowe przydatne w codziennych wyzwaniach

Zdarza Ci się pracować w ogrodzie po zmierzchu? W ciemnościach trudno cokolwiek dostrzec, a lampy elewacyjne często nie mają odpowiedniego zasięgu. Sprawdź naszą ofertę przenośnych halogenów ogrodowych, które gwarantują mnogość zastosowań. Już najprostsze reflektory o mocy do 10 W spełnią swoją funkcję i oświetlą wybraną przez Ciebie przestrzeń. Niewielkie rozmiary lamp pozwalają na swobodne przenoszenie.
Jeśli planujesz wykorzystywać naświetlacze ogrodowe z diodami LED w konkretnym miejscu, wypróbuj technologię czujnika ruchu. Moduł ten umożliwia dopasowanie czasu świecenia diody, regulację zasięgu oświetlenia i ustawienie czujnika zmierzchu – w ciągu dnia detektor ruchu nie będzie reagował.

Reflektory ogrodowe – nie tylko techniczne

Choć halogeny ogrodowe kojarzą się głównie z oświetleniem technicznym, to znajdują zastosowanie także jako praktyczne lampy elewacyjne. Montowane do ścian reflektory dobrze oświetlają przestrzeń zewnętrzną, a nowoczesny design lamp sprawia, że wpasowują się one w charakter przestrzeni wokół domu. Szczelne obudowy reflektorów zapewniają odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 700 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-30
Super
2023-11-30
Jestem bardzo zadowolona z produktów które kupiłam na państwa stronie, wykonanie świetne, dostawa bez zarzutu, polecam
pixel