Lampy LED do biura

( ilość produktów: 1676 )

Nowoczesne oświetlenie biurowe LED

W biurze warto wykorzystać walory pomieszczenia i tak zaprojektować oświetlenie, aby łączyć nowoczesne oświetlenie LED do biura z naturalnym światłem dziennym. Kombinacja ta, pozwala stworzyć optymalne stanowiska przyjazne dla pracowników. Ważne są także względy ekonomiczne. Głównym powodem zastąpienia tradycyjnych lamp przez oświetlenie biurowe - sufitowe LED, to rzecz jasna, dążenie do obniżenia kosztów energii elektrycznej. Jest to możliwe dzięki zmniejszeniu zużycia prądu oraz dłuższej żywotności żarówek, wyprodukowanych w technologii LED. Liczy się jakość światła, komfort i bezpieczeństwo pracowników, oszczędność, a także wzornictwo. Wszystko więc wskazuje na to, że najkorzystniejszym wyborem jest oświetlenie biurowe LED.

Jakie oświetlenie do biura wybrać?

Wybierając oświetlenie do biura spośród wielu rodzajów dostępnych na rynku opraw, warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na barwę światła. Ma ona największy wpływ na to, jak szybko męczy się wzrok, podczas wytężonej pracy. Należy pamiętać, że oświetlenie o zimnym, białym świetle ma działanie pobudzające, korzystne do wykonywania obowiązków służbowych. Postawimy więc na oświetlenie biurowe sufitowe lub oświetlenie biurowe wiszące z białym, zimnym światłem. Projektanci najczęściej wykorzystują LED o barwie światła 4000 lub 5000 K. Szczególne wymagania dotyczące oświetleniu miejsc pracy są regulowane przepisami, z którymi warto się zapoznać (norma PN-EN 12464-1). Nasi pracownicy także chętnie pomogą, odpowiedzą na pytania i doradzą.

Oświetlenie do biura domowego i pracy zdalnej

Organizując miejsce pracy zdalnej, warto postawić na odpowiednie oświetlenie do biura w domu i wybrać lampę na biurko. Design jest bardzo ważny, ale warto kierować się względami praktycznymi. Zwracamy szczególną uwagę na barwę i natężenie światła oraz na regulację, aby dostosować lampę do miejsca pracy. Elastyczna lampka biurkowa z szerokim źródłem światła, która tworzy rozproszony strumień i działa jak filtr optyczny, to znakomity wybór. Ramię można obracać o 90 stopni, a głowicę o 360 stopni. Sterowanie dotykowe reguluje jasność od 10 do 100% i posiada funkcję pamięci. Wybierz lampę dla siebie!

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 700 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
wszystko ok
2023-11-26
Sprzedawcy bardzo pomocni. Wyszukali wszystkie potrzebne produkty i przysłali gotowe linki do odpowiednich modeli, co bardzo ułatwia zakupy w przypadku gdy trzeba skompletować zestaw z różnych elementów i nie ma się pewności czy wszystko będzie pasowało. Z jakości towarów jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek mam wątpliwości czy nie przepłaciłam (może to być subiektywna ocena, dlatego piszę że to jest moje odczucie) towary wydają się identyczne, jak tańsze u innych sprzedawców ale tylko w sklepie Ledison znalazłam „wszystko w jednym miejscu”, więc wolałam kupić w tym sklepie.
pixel