Panele LED

( ilość produktów: 96 )

Oświetlenie LED to w dzisiejszych czasach już standard. Tradycyjne żarówki zostały wyparte przez tę technologię i konstrukcje takie jak panele LED. Czym dokładnie są jednak takie panele i czemu warto je wybrać?

Panele LED – nowoczesny sposób na oświetlenie

Panele LED to bardzo nowoczesny i innowacyjny sposób na oświetlenie wnętrza budynku, na przykład biura. Jest to rozwiązanie łączące w skuteczny sposób energooszczędność oraz estetykę. Sięgając po panel z diodami LED, zapewniasz sobie równomierne i efektywne oświetlenie. 

Panele świetlne LED oferują znacznie więcej niż klasyczne rodzaje opraw oświetleniowych. W ich wypadku możliwa jest regulacja natężenia światła, czy nawet jego barwy. Dlatego to właśnie panel ledowy jest obecnie nowoczesną i innowacyjną formą oświetlenia wnętrza

Energooszczędne panele sufitowe LED – różnorodne sposoby montażu

Wybierając panel LED, należy zwrócić szczególną uwagę na możliwe metody jego montażu. W jaki sposób może zostać zainstalowany panel LED? W zależności od wybranego modelu możesz go zamontować m.in.:

 • natynkowo,
 • podtynkowo,
 • w systemie kasetonowym,
 • do sufitu g/k za pomocą klipsów montażowych.

Jako LEDisON oferujemy różnorodne panele sufitowe LED, wśród których znajdziesz również modele dające instalatorom wybór odnośnie tego, jak mają zostać zamontowane.

Szeroki wybór paneli w technologii LED

Wykorzystaj wszystkie możliwości, które zapewnia Ci technologia LED! Skorzystaj z naszej oferty paneli z diodami LED, które świetnie sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu przy tworzeniu minimalistycznego wnętrza. 

Dlaczego warto postawić na panele LED dostępne w naszej ofercie? Podstawową kwestią jest wysoka jakość ich wykonania, która sprawia, że działają niezawodnie i zapewniają wymagany komfort osobom przebywającym w danym pomieszczeniu. Dużą zaletą asortymentu LEDisON jest również to, że w współtworzą go różnego rodzaju panele świetlne LED, dzięki czemu każdy klient może dobrać sobie rozwiązanie o parametrach najlepiej odpowiadających jego potrzebom. Proponowane przez nas produkty oświetleniowe różnią się od siebie m.in.:

 • wymiarami,
 • strumieniem świetlnym,
 • temperaturą barwową, a co za tym idzie i barwą emitowanego światła,
 • kolorem ramki,
 • możliwością ściemniania.

Zapoznając się z ofertą LEDisON, natrafisz również na niejeden panel ledowy z dodatkowymi udogodnieniami. Jednym z nich jest wbudowany w zasilacz akumulator, który umożliwia podtrzymanie napięcia w panelu LED przez minimum dwie godziny. To bardzo przydatne zabezpieczenie na wypadek nagłego zaniku zasilania wywołanego np. pożarem czy przerwą w dostawie prądu. Warto wspomnieć również o panelach ledowych sufitowych o niskim wskaźniku olśnienia czynnego UGR<19. Jakie korzyści zapewniają takie oprawy oświetleniowe? Nie powodują one olśnienia w sytuacji, gdy dana osoba długo przebywa w świetle emitowanym przez takie panele LED.

Jeśli chcesz wyposażyć się w niezawodny panel LED natynkowy lub podtynkowy, który sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i biurowego, to zapraszamy do skorzystania z oferty LEDisON.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 700 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-30
  Super
  2023-11-27
  SUPER :)
  pixel