Lampy ledowe przemysłowe

( ilość produktów: 1016 )

Lampy ledowe przemysłowe o dużej mocy to niezawodne urządzenia, które należą do obowiązkowego wyposażenia wszelkich zakładów produkcyjnych i przemysłowych, a także terenów wokół budynków. Również z niektórych modeli korzystają branże budowlane i inżynierskie na placach budowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wszystkich modeli lamp LED. 

Oświetlenie przemysłowe LED – czym powinno się charakteryzować?

Oświetlenie przemysłowe powinno być przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. To dzięki wysokiej jakości lampom możliwe jest wykonywanie prac z zachowaniem bezpieczeństwa i pełnej widoczności. Do dużych zakładów produkcyjnych warto wybierać modele oświetlania energooszczędnego, aby niepotrzebnie nie generować dużych kosztów za energię elektryczną. W niektórych miejscach również odpowiedni kąt świecenia ma wielkie znaczenie dla dokładnego przeprowadzania prac manualnych. 

Oświetlenie przemysłowe wewnętrzne LED powinno być także w pełni bezpieczne w użytkowaniu, nierzadko nawet 24 godziny na dobę. Dbając także o dobro pracowników poza zakładem, a nadal w obrębie terenu firmy warto wyposażyć budynek także w zewnętrzne źródła światła o odpowiedniej mocy.

Lampy LED przemysłowe dostępne w naszym sklepie 

Sprzedając lampy przemysłowe, zdajemy sobie sprawę, że różne przedsiębiorstwa potrzebują konkretnych modeli i rodzajów oświetlenia. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy wiele ich wersji. Ciekawą opcją do zakładów, w których dokonuje się obróbki różnych materiałów, będzie oprawa pyłoszczelna hermetyczna LED. Do prac zewnętrznych polecamy głównie naświetlacze i lampy solarne. Oczywiście czasami przydaje się zwykła świetlówka LED, która sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach np. gospodarczych lub pokojach z zapasami czy magazynach. 

Jakie jeszcze oświetlenie LED przemysłowe można znaleźć w naszej ofercie? Posiadamy w niej także duże plafony z modułem awaryjnym oraz oprawy oświetleniowe przemysłowe natynkowe. W miejscach, gdzie lampy mogą ulec zniszczeniu, polecamy zamontować oprawę piwniczną kanałową z kratką, która chroni żarówkę przed stłuczeniem. Dział oświetlenia przemysłowego to także lampy przydatne w warsztatach mechanicznych. Dla tego typu miejsc proponujemy zakup lamp warsztatowych z kablem zasilającym 5 m. 

Osobom szukającym rozwiązań zapewniających mocny strumień świetlny na poziomie nawet 8000 lm, polecamy oprawę naświetlacz LED. Przemysłowe lampy LED powinny być przede wszystkim trwałe i wydajne. Posiadając dużą ilość oświetlenia w zakładzie, oszczędność energii elektrycznej to podstawa. Dlatego inwestując w oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, warto sięgnąć po energooszczędne oświetlenie przemysłowe LED.

Inne lampy LED zewnętrzne i wewnętrzne

Jako sklep specjalizujący się w oświetleniu polecamy także inne modele lamp, które świetnie się sprawdzą np. w sklepach spożywczych, butikach, drogeriach i lokalach usługowych jak restauracje. Odpowiednie światło w tego typu miejscach może zapewnić komfort przebywania klientów i gości, a co za tym idzie zwiększyć obroty firmy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 700 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Przesyłka dotarła bardzo szybko.
2023-11-27
SUPER :)
pixel